ŚWIĘTO BIBLIOTEKI
W październiku w bibliotece szkolnej z okazji Międzynarodowego Święta Bibliotek dzieci brały udział w konkursach, zabawach i quizach. Zaczęliśmy od malowania balonów postaciami z bajek, później dzieci projektowały okładki swoich ulubionych książeczek. Kolejne zadanie dla chętnych polegało na odgadywaniu pokazywanych lub malowanych haseł, które dotyczyły postaci z bajek, tytułów książek i przysłów. Następnie uczniowie zmierzyli się z krzyżówkami, labiryntami i wyszukiwaniem różnic między obrazkami. Największą popularnością cieszyły się jednak kalambury, bo już po zakończeniu konkursu dzieci nadal przychodziły odgadywać prezentowane hasła. Na podsumowanie odbyło się losowanie nagród w plebiscycie „Książki naszych marzeń”. Zwycięzcami zostali Ola Stadnik klasa VI, Patrycja Ciechanowicz
klasa V i Kasia Nocuń klasa II.