W dniach od 8 do 24 października w bibliotece szkolnej odbywały się konkursy, quizy i zabawy dla dzieci. rozpoczęliśmy od wykonania kartek dla dzieci z "Marzycielskiej poczty".  Każdego dnia uczniowie mogli wziąć udział w konkursach rozwijających logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz sprawdzających znajomość najpopularniejszych utworów literackich. Uczennice z klasy III w przebraniu za postacie z bajek  przez kilka dni chodziły po korytarzach szkolnych zbierając głosy na najpopularniejszą książkę.  Największe zainteresowanie odbywającymi się konkursami wykazali uczniowie klas młodszych.

Wyniki konkursu na książkową listę przebojów

1. KARLSSON Z DACHU ASTRID LINDGREN

2. DZIECI Z BULLERBYN ASTRID LINDGREN

3. CZARNA PIĘKNOŚĆ ANNA SEWELL

Na zakończenie odbył się konkurs na przebranie za ulubioną postać bajkową lub literacką.