Tradycyjnie jak co roku 21 Marca, dzieci z Przedszkola przy Publicznej Szkole Podstawowej w Gościkowie powitały długo oczekiwały wiosnę. Tego dnia grupa "Misiów" i grupa "Żabek" wyruszyły w barwnym korowodzie nad pobliską rzeczkę, niosąc Marzannę symbol odchodzącej zimy. Nasze przedszkolaki jako znakomici obserwatorzy, od razu zauważyły wiele zmian zachodzących w otaczającej przyrodzie a otrzymany list od pani Wiosny był tylko tego potwierdzeniem. Wszyscy wiemy, że wiosna to przecież słońce, zielone pąki, pierwsze kwiaty, to świergot ptaków i powiew ciepłego wiatru. Zabawa była bardzo miła i udana. Liczne piosenki przeplatały się z zabawami wiosennymi. Raz po raz dzieci witały wiosnę głośnymi okrzykami na jej cześć. Wykazały się również znakomita wiedzą, odpowiadając na liczne zagadki związane z tematyką wiosenną. Cała zabawa zakończyła się niespodzianką przygotowaną przez OSP-Jordanowo w postaci waty cukrowej a dzieci przekonały się, że na strażaków zawsze można liczyć. Dzień ten dostarczył wiele radości oraz stał się źródłem wiedzy, wielu przeżyć i satysfakcji wszystkich uczestników. Nad przygotowaniem imprezy czuwały panie wychowawczynie - M. Siuda, F. Sinkiewicz, H. Otto.