Uffff....w końcu upragnione wakacje!!!!! Niestety pierwszy ich dzień przywitał nas deszczem, ledwo udało nam sie przeprowadzić tradycyjne wręczanie świadectw oraz nagród najlepszym uczniom i podziękowań rodzicom. Było to zakończenie roku wyjątkowe, związane z reformą, nie żegnaliśmy kolegów i koleżanek z klasy szóstej gdyż zobaczymy się z Nimi w przyszłym roku szkolnym. Dalej będą nas wspierali pomocą i dobrą radą. Pomimo tego, że uczniowie przez dwa miesiące nie zawitają w mury szkoły nie oznacza to, że nic nie będzie się działo. Już od poniedziałku ruszają wielkie remonty klasy plastycznej oraz toalet na parterze. Dyrekacja oraz nauczyciele życzą wszystkim udanych i szalonych wakacji, do zobaczenia we wrześniu...i to od razu dobra wiadomość 1 września przypada w piątek...więc rozpoczynamy rok szkolny i od razu weekend...

 

(kliknij aby przejść do galerii)