W czwartek, 21 grudnia 2017 r. uczniowie z klasy IV zaprezentowały Jasełka, które zostały przygotowane pod przewodnictwem pań: Dominiki Bonin, Agnieszki Drozdalskiej oraz Wioletty Matunin. W naszej szkole jest już wieloletnią tradycją, że dzieci przybliżają widzom historię Bożego Narodzenia i tworzą klimat sprzyjający głębokim przeżyciom i przemyśleniom. W pięknej scenerii obok Jezusa, Maryi i Józefa pojawili się także: św. Elżbieta, Anioł Gabriel, król Herod, pasterze i Trzej Mędrcy. W ten sposób starano się przypomnieć wydarzenia sprzed ponad 2000 lat.
Jasełka były okazją do złożenia życzeń wszystkim obecnym. Na koniec w miłym i świątecznym klimacie wszyscy wspólną kolędą uczcili Boże Dzieciątko.

(kliknij aby wejść do galerii)